Postorder en de plicht van een kassa

We beheren een winkel waarin omzet wordt geregistreerd, terwijl we de kassa bijhouden. Heel vaak willen klanten gekochte goederen betalen in een vreemde valuta, meestal in euro's. Is het register aan de kassa in een vreemde valuta extra?

In het systeem van kunst. 111 sectie 3a punt 1 van de btw-wet, door het bijhouden van registers met behulp van kassa's, zijn btw-belastingbetalers verplicht een ontvangstbewijs of factuur van alle verkopen af ​​te drukken en een afgedrukt document aan de klant te verstrekken.

In § 10 para. 1 punt 14 van de verordening betreffende technische voorwaarden, ook wanneer in § 8 par. 1 punt 14 van de verordening betreffende kassa's, die informatie bevat die op de fiscale kwitantie moet verschijnen, moeten we noodzakelijkerwijs de valuta markeren waarin de omzet wordt geregistreerd, althans voor het volledige brutobedrag.

De belangrijkste criteria en technische voorwaarden waaraan de kassa's willen voldoen, zijn ten minste in punt 2 van de verordening vastgelegd met betrekking tot technische voorwaarden.

Dat is de reden waarom in de inhoud van § 14 par. 1 van deze beslissing, zou het programma voor verkoop in de fabriek onder andere moeten hebben functie: de belastingbetaler in staat stellen de naam van de valuta waarin de verkoop is geregistreerd, of de afkorting ervan, te wijzigen en de gegeven wijziging vooraf te programmeren door het moment en tijdstip van de wijziging in te voeren; het opslaan van de datum en tijd van het beginnen van verkooprecords in de nieuwe valuta in het fiscale geheugen, en ook het omzetten van de som van het bruto verkoopbedrag in vreemde valuta, met het resultaat van de conversie samen met de wisselkoers en betalingsregeling, moet op het fiscale ontvangstbewijs worden opgenomen na het fiscale logo met het logo van de gegeven valuta ; de conversie moet worden voorbereid met een gevoeligheid van minimaal zes decimalen en het resultaat van de conversie moet worden afgerond op twee decimalen.

En voor de afkorting van de namen van vreemde valuta, worden de gebruikte symbolen gebruikt door Your Bank of Poland.

Dus als een belastingbetaler zinvol is om materialen te verkopen voor het werk van consumenten die waarde betalen in vreemde valuta, moeten ze in de regel een kassa hebben, uitgerust met een relatie waarmee de wisselkoers kan worden omgezet.

Uit het formulier dat in het onderzoek is overgenomen, kan worden geconcludeerd dat het tarief voor de gekochte artikelen van plan is om in euro's te leven, in het geval dat de waarde van het contract in zloty wordt gegeven. De regelgeving die van toepassing is op btw regelt niet de wisselkoers die we moeten toestaan ​​voor de conversie van PLN naar EUR.